fbpx

Zaufaj Mi Jestem Fizjoterapeutą Blog

Z doświadczenia możemy napisać, że z miesiąca na miesiąc w internecie pojawiają się nowe strony, blogi, poradniki omawiające tematy zdrowia,  medycyny i sportu.

W tak gigantycznym gąszczu informacji naszym zdaniem ciężko jest pacjentowi znaleźć wiarygodne porady i opinie.

Naszym celem jest przedstawienie tych wszystkich problemów z perspektywy fizjoterapeuty. Wszystko po to by łatwiej było zrozumieć dany temat i żebyście znaleźć odpowiedniego i dobrego specjalistę. Mamy również nadzieję że tematy których poruszamy w blogu  chociaż trochę pomogą Wam w Waszych problemach i rozwieje przynajmniej część wątpliwości związanych z medycyną, sportem i zdrowiem.

fizjoterapeuci warszawa

fizjoterapeuci

Myśląc o stworzeniu bloga “Zaufaj Mi Jestem Fizjoterapeutą” sami przede wszystkim szukaliśmy w internecie podobnych stron kierowanych bardziej do pacjenta niż do środowiska fizjoterapeutów.

Niestety wszystko z marnym skutkiem.

Nie znaczy to jednak, że takich blogów specjalistycznych, których zadaniem jest przedstawienie świata oczami fizjoterapeuty nie ma. Są ale trzeba się mocno naszukać by zebrać wszystkie myśli w jeden blog co my robimy dla Was.

Jeśli jesteś pacjentem, którego (z wyboru lub przymusu) interesuje tematyka medycyny a przed wszystkim fizjoterapii i promowania zdrowego stylu życia i sportu lub po prostu studiujesz / pracujesz w tym szlachetnym zawodzie (fizjoterapeuty) to poniższe pozycje powinny być Twoim zainteresowaniu.

Postaramy się nie pisać książkowo, nie pisać tak aby się reklamować, choć oczywiście pasja do rehabilitacji to również nasz kawałek codziennego trudnego chleba.

ZAUFAJ MI JESTEM FIZJOTERAPEUTĄ – blog o fizjoterapii i ortopedii okiem eksperta

Szukasz eksperckiej wiedzy w zakresie fizjoterapii oraz ortopedii na blogu? Masz dość przedzierania się przez gąszcz dostępnych stron? Nie wiesz, co jest sprawdzoną informacją i komu możesz zaufać? Mamy nadzieję, że rozwiejemy Twoje wszystkie wątpliwości w tym zakresie.

Z doświadczenia możemy napisać, że z miesiąca na miesiąc w Internecie pojawiają się nowe strony, blogi, poradniki omawiające tematy zdrowia, medycyny i sportu. W tak gigantycznym gąszczu informacji naszym zdaniem ciężko jest pacjentowi znaleźć wiarygodne porady i opinie. Nasz blog o fizjoterapii ma być tym zaufanym miejscem. Zapraszamy!

Fizjoterapia i ortopedia – blog sprawdzonych informacji

Naszym celem jest przedstawienie tych wszystkich problemów z perspektywy fizjoterapeuty. Wszystko po to, by łatwiej było zrozumieć dany temat i znaleźć odpowiedniego, dobrego specjalistę. Mamy również nadzieję, że tematy, które poruszamy na blogu, chociaż trochę pomogą Wam w Waszych problemach i rozwieją przynajmniej część wątpliwości związanych z medycyną, sportem i zdrowiem.

MYŚLĄC O STWORZENIU BLOGA “ZAUFAJ MI JESTEM FIZJOTERAPEUTĄ” SAMI PRZEDE WSZYSTKIM SZUKALIŚMY W INTERNECIE PODOBNYCH STRON KIEROWANYCH BARDZIEJ DO PACJENTA NIŻ DO ŚRODOWISKA FIZJOTERAPEUTÓW.

Niestety wszystko z marnym skutkiem.

Nie znaczy to jednak, że takich blogów specjalistycznych, których zadaniem jest przedstawienie świata oczami fizjoterapeuty, nie ma. Są, ale trzeba się mocno naszukać, by zebrać wszystkie myśli w jeden blog, co my robimy dla Was.

Jeśli jesteś pacjentem, którego (z wyboru lub przymusu) interesuje tematyka medycyny a przede wszystkim fizjoterapii i promowania zdrowego stylu życia i sportu lub po prostu studiujesz / pracujesz w tym szlachetnym zawodzie (fizjoterapeuty), to poniższe pozycje powinny być w  kręgu Twoich zainteresowań.

Fizjoterapia i Zdrowie  – blog dla każdego nie tylko z urazami ortopedycznymi

Szczególne miejsce w naszej pracy zajmuje prewencja zdrowotna, dlatego też na blogu można spodziewać się wielu informacji na ten temat. Jest to wciąż zakres, któremu poświęca się zbyt mało uwagi. Naszym celem jest, by każdy pacjent doskonale zdawał sobie sprawę z tego, jak ważny jest to temat i na jak wiele funkcji wpływa zdrowy tryb życia. Na blogu o fizjoterapii i nie tylko dowiesz się m.in., o zakresie potencjału Twojego ciała, czynności ruchowych w sferach promocji zdrowia, a także jaki potencjał ma Twoje ciało. Poruszamy oczywiście również tematy diety i zdrowego stylu życia. Ogólnie wszystkiego, co może odmienić Twoje codzienne funkcjonowanie i poprawić komfort życia.

Postaramy się nie pisać książkowo, nie pisać tak, aby się reklamować, choć oczywiście pasja do rehabilitacji to również nasz kawałek codziennego trudnego chleba. Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do lektury.
Fizjoterapeuci
Centrum Rehabilitacji Rehasanka w Warszawie

fizjoterapia uroginekologiczna warszawa ursus
Konsekwencje nadwagi i otyłości

Czy osteopatia jest bezpieczna?

Osteopatia jest uważana za bezpieczne podejście do leczenia,…

Jak zostać fizjoterapeutą?

Jak zostać fizjoterapeutą? Dowiesz się o tym z naszego artykułu! Po…
dieta wegetarianska
nerwobóle brzucha - leczenie

Nerwobóle brzucha