Chcesz aby praca sprawiała Ci satysfakcję?

Dołącz do zespołu ludzi z pasją!

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy z pasją robią to co lubią, bez względu na dziedzinę swojej specjalizacji.
Sprawdź poniżej oferty pracy dla Ciebie.

Zatrudnimy:

  • fizjoterapeutę/ terapeutę manualnego/ osteopatę
  • fizjoterapęutę dziecięcego (niemowlęta lub wady postawy u dzieci starszych i młodzieży)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie terapii pacjentów,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • wykonywanie zabiegów fizykoterapii i kinezyterapii

Oczekujemy:

  • posiadania prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty (min. licencjat)
  • wykształcenia wyższego na kierunku Fizjoterapia
  • posiadania obowiązkowego ubezpieczenie OC
  • chęci i predyspozycji do pracy na stanowisku fizjoterapeuty
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • punktualność.
  • wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, oraz kultury osobistej
  • entuzjazmu, ambicji, kreatywności, dokładności, sumienności i odpowiedzialności
  • zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • elastyczny czas pracy w systemie zmianowym (8:00 – 22:00)
  • elastyczne zatrudnienie (w ramach kontraktu, lub umowy zlecenie)
  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego w młodym zespole
  • wiele nowych doświadczeń
  • przyjazną atmosferę

Mile widziane:

  • ukończone dodatkowe kursy kwalifikacyjne
  • umiejętność prowadzenia treningów medycznych o charakterze treningów personalnych
  • terapia ręki
  • własna działalność gospodarcza lub chęć do jej założenia

załącz swój życiorys

dopuszczalne formaty plików *pdf *docx *dot *doc
dopuszczalna rozmiar pliku 5MB