gabinet rehabilitacji warszawa

Chcemy, abyś czuł się u nas dobrze i bezpiecznie.
W Centrum Rehabilitacji Rehasanka dbamy o Twoje zdrowie i komfort, a Ty możesz się odprężyć “pod gołym niebem” …

Mieścimy się w Warszawie przy jednej z głównych ulic dzielnicy Ursus. Przyjaźnie urządzone nowoczesne i klimatyzowane wnętrza, wysokiej klasy sprzęt oraz wykwalifikowani specjaliści tworzą niepowtarzalną atmosferę. Holistyczny styl i podejście naszych pracowników pozwoli Ci zapomnieć, że znajdujesz się w centrum medycznym.

Jesteś w dobrych rękach !

Wirtualny Spacer Po Centrum Rehabilitacji w Warszawie

Dlaczego warto nas wybrać ?

Nasz personel jest doświadczony i kompetentny. Centrum Rehabilitacji w Warszawie zapewnia zindywidualizowane i kompleksowe programy rehabilitacji dzięki zespołowemu podejściu Fizjoterapeutów, Masażystów, Trenerów i Dietetyków. Nasza fizjoterapia ma na celu leczenie i zmaksymalizowanie powrotu funkcji, zminimalizowanie bólu i wznowienie normalnych czynności życia codziennego.

Niezależnie od tego, czy jest to rehabilitacja sportowa, kręgosłupa, przeciążenia czy pooperacyjna, mamy odpowiedni zespół do tego zadania. Zwracamy również uwagę, aby upewnić się, że rozumiesz swój stan i udzielamy wielu porad dotyczących samodzielnego radzenia sobie z nim.

Bez względu na to, jak mały lub duży jest Twój cel, nasi pracownicy w gabinetach rehabilitacji poświęcą swój czas, aby zrozumieć Twoją dotychczasową podróż i wspólnie znaleźć rozwiązania, które pozwolą Ci wrócić do robienia rzeczy, które kochasz.