masaz warszawa ursus

masaż warszawa ursus

Profesjonalny masaż w Warszawie

Centrum Rehabilitacji Rehasanka jest miejscem, w którym znajdą Państwo najlepszych fizjoterapeutów w Warszawie zajmujących się masażem zarówno tradycyjnym, jak i leczniczym czy relaksacyjnym. Na przestrzeni całej naszej działalności udało nam się skompletować najlepszych profesjonalistów z zakresu masażu leczniczego, sportowego, prewencyjnego, drenażu limfatycznego i endomasażu. Współpracujemy tylko z wykształconymi i doświadczonymi fizjoterapeutami, którzy ze szczególną uwagą dbają o bezpieczeństwo wykonywanych przez siebie zabiegów. Ma to dla nas szczególne znaczenie, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że nieprawidłowo wykonany masaż nie tylko jest bolesny, ale też może przynieść więcej szkody niż pożytku. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego miejsca, w którym wykonuje się profesjonalny i bezpieczny masaż w Warszawie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Masaż Warszawa – leczniczy i profilaktyczny

Nasi rehabilitanci wykonają dla Państwa masaż leczniczy, pomocny w niwelowaniu kontuzji sportowych oraz wspomagający leczenie chorób układu krążenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo wymagającym i stresującym miejscem do życia są miasta takie jak Warszawa. Masaż relaksacyjny jest jedną z metod, które pomogą Państwu zniwelować efekty codziennego życia w stałym pośpiechu oraz dużym natężeniu stresu. W naszym gabinecie w Warszawie proponujemy także masaż profilaktyczny, który pozwala utrzymać dobrą kondycję naczyń krwionośnych, limfatycznych oraz skóry, dzięki czemu spada ryzyko częstych kontuzji, zachorowań na choroby układu krążenia, zapalenia mięśni, a także poprawia się odporność całego organizmu. Dobrze wykonany masaż pomaga zwalczyć dolegliwości bólowe niemalże całego ciała, wspomaga utrzymanie prawidłowej postawy, szczególnie u osób prowadzących siedzący tryb życia, oraz przygotowuje mięśnie do wzmożonego wysiłku fizycznego u wyczynowych sportowców.

Zabiegi wykonywane przez masażystę to część rehabilitacji

Masaże polegają na sprężystym ale nie plastycznym odkształcaniu tkanek, to przede wszystkim zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym czasie i tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca. Masaż powinien być wykonywany rytmicznie, bez rozciągania skóry nieuzbrojonymi rękami.

Masaż ma zadanie lecznicze, przeciw obrzękowe jak również ma za zadanie przygotowywać mięśnie do większego niż zwykle wysiłku fizycznego. Jedną z form masażu to również masaż relaksacyjny który ma wprowadzić człowieka w stan fizycznego i psychicznego odprężenia, co również ma kojące działanie fizjoterapeutyczne.

Masaż eliminuje ból, rehabilituje i relaksuje

To potwierdzony naukowo fakt. Wiadomo, jednak, że masaż masażowi nierówny – źle dobrany lub nieodpowiednio wykonany nie przyniesie pożądanych efektów. Masaż w Centrum Rehabilitacji Rehasanka pomaga odzyskać formę i mobilność, bo wykonują go wykwalifikowani masażyści i fizjoterapeuci, którzy bazują na wiedzy medycznej i wieloletnim doświadczeniu.

Kinezyterapia, czyli przez ruch do zdrowia

Ruch może być terapią, gdy pracuje z Tobą prawdziwy ekspert. Kinezyterapia to sztuka pracy ze stawami, ścięgnami i mięśniami, która pomaga pacjentowi odzyskać właściwą motorykę i kondycję.

To potężne narzędzie terapeutyczne wykorzystujące ogromne (choć ukryte) zdolności Twojego ciała do regeneracji. Warto przekonać się o jego skuteczności.

Odzyskaj formę

Kiedy przychodzisz na masaż Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jest w rękach masażystów. W Centrum Rehabilitacji Rehasanka są to ręce profesjonalistów, którzy znani są z tego, że precyzyjnie identyfikują problemy swoich pacjentów i wykonują masaż, który najlepiej sprawdza się w ich sytuacji. W ten sposób, pomagają pacjentom szybko wrócić do formy.

Wybierz masażystę i terapeutę godnego zaufania

Nasi pacjenci ufają przede wszystkim osobistej rekomendacji swoich znajomych.

Zapobiegaj zamiast leczyć

Tak samo bardzo jak na eliminowaniu problemów, które już wystąpiły u pacjentów, koncentrujemy się na zapobieganiu problemom zdrowotnym. Dlatego ważną częścią naszych usług jest edukowanie. Uczymy pacjentów, jak zapobiegać chorobom kręgosłupa czy stawów i unikać przeciążeń, by wrócić do optymalnej formy.

Centrum Rehabilitacji Rehasanka® Rehabilitacja Warszawa

Masaż Warszawa Ursus – Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą masaży