masaz warszawa ursus

masaż warszawa ursus

Zabiegi wykonywane przez masażystę to część rehabilitacji

Masaże polegają na sprężystym ale nie plastycznym odkształcaniu tkanek, to przede wszystkim zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym czasie i tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca. Masaż powinien być wykonywany rytmicznie, bez rozciągania skóry nieuzbrojonymi rękami.

Masaż ma zadanie lecznicze, przeciw obrzękowe jak również ma za zadanie przygotowywać mięśnie do większego niż zwykle wysiłku fizycznego. Jedną z form masażu to również masaż relaksacyjny który ma wprowadzić człowieka w stan fizycznego i psychicznego odprężenia, co również ma kojące działanie fizjoterapeutyczne.

Masaż eliminuje ból, rehabilituje i relaksuje

To potwierdzony naukowo fakt. Wiadomo, jednak, że masaż masażowi nierówny – źle dobrany lub nieodpowiednio wykonany nie przyniesie pożądanych efektów. Masaż w Centrum Rehabilitacji Rehasanka pomaga odzyskać formę i mobilność, bo wykonują go wykwalifikowani masażyści i fizjoterapeuci, którzy bazują na wiedzy medycznej i wieloletnim doświadczeniu.

Kinezyterapia, czyli przez ruch do zdrowia

Ruch może być terapią, gdy pracuje z Tobą prawdziwy ekspert. Kinezyterapia to sztuka pracy ze stawami, ścięgnami i mięśniami, która pomaga pacjentowi odzyskać właściwą motorykę i kondycję.

To potężne narzędzie terapeutyczne wykorzystujące ogromne (choć ukryte) zdolności Twojego ciała do regeneracji. Warto przekonać się o jego skuteczności.

Odzyskaj formę

Kiedy przychodzisz na masaż Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jest w rękach masażystów. W Centrum Rehabilitacji Rehasanka są to ręce profesjonalistów, którzy znani są z tego, że precyzyjnie identyfikują problemy swoich pacjentów i wykonują masaż, który najlepiej sprawdza się w ich sytuacji. W ten sposób, pomagają pacjentom szybko wrócić do formy.

Wybierz masażystę i terapeutę godnego zaufania

Nasi pacjenci ufają przede wszystkim osobistej rekomendacji swoich znajomych.

Zapobiegaj zamiast leczyć

Tak samo bardzo jak na eliminowaniu problemów, które już wystąpiły u pacjentów, koncentrujemy się na zapobieganiu problemom zdrowotnym. Dlatego ważną częścią naszych usług jest edukowanie. Uczymy pacjentów, jak zapobiegać chorobom kręgosłupa czy stawów i unikać przeciążeń, by wrócić do optymalnej formy.

Centrum Rehabilitacji Rehasanka® Masaż Warszawa Ursus – Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą masaży