POLITYKA FIRMY

Holistyczne podejście do rehabilitacji

„By leczyć ciało ludzkie,
konieczna jest wiedza
o całości zjawisk”
Hipokrates

Nasze Centrum Rehabilitacji Rehasanka pracuje w oparci o najnowsze metody terapii. Cechuje nas holistyczne podejście do problemów, co oznacza że podchodzimy do człowieka rozumianego jako całość pod względem fizycznym jak i również psychicznym oraz szukamy przyczyny, a nie tylko możliwości zniwelowania objawów. Nieustannie rozwijamy się wraz z rozwojem swoich pracowników i współpracowników, aby sprostać każdym wyzwaniom jakie stawiają przed nami nasi Pacjenci i ich problemy. Staramy się ulepszać nasze działania na każdym etapie leczenia oraz działać wyłącznie na korzyść naszych Pacjentów. Zadowoleni Pacjenci, ambitni, zmotywowani i wykształceni pracownicy to nasze główne cele.

Działania naszej firmy opieramy na przepisach obowiązującego prawa, co uznajemy za standard przy realizacji naszej pracy. Bierzemy również pod uwagę sprecyzowane wymagania naszych klientów.

Jakość i zadowolenie Pacjentów.

Oferujemy usługi o najwyższej jakości, gdyż naszym głównym celem jest satysfakcja naszych Pacjentów. Nasze działania mają na celu sprostać nawet najbardziej wymagającym problemom. Zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania dbając o zadowolenie wszystkich Pacjentów. Regularnie sprawdzamy poziom zadowolenia z naszych usług, co umożliwia nam podnoszenie jakości oraz satysfakcji.

W ten sposób jesteśmy pewni, że nasz zespół spełnia swoje obowiązki zapewniając usługi najwyższej klasy. Staramy się ulepszać nasz system zarządzania tak, aby spełnił wszystkie oczekiwania naszych Pacjentów, gdyż od ich zadowolenia zależy sukces naszego Centrum Rehabilitacji.

Kodeks Etyczny Fizjoterapeuty

W Centrum Rehabilitacji Rehasanka pracownicy oraz współpracownicy przestrzegają najwyższych przyjętych norm ogólnych oraz zasady etyki zawodowej fizjoterapeutów jednoznacznie wynikających z zasad etycznych, czyli prawidłowego współżycia i postępowania ludzi w stosunku do siebie i do otaczającego świata. Przestrzegamy praw pacjenta oraz dbamy o wysoki status wykonywanego zawodu. Świadomie i planowo udzielamy profesjonalnych świadczeń na rzecz pacjentów, niezależnie od ich stanu zdrowia, pozycji społecznej oraz prezentowanych poglądów. Zasady te są egzekwowane w całej firmie na każdym szczeblu, a każda wątpliwość jest dyskutowana i poddawana ocenie.

Niniejsza polityka jest znana i dostępna dla wszystkich pracowników, którzy zobowiązują się do podjęcia wszelkich działań do osiągnięcia założonych celów.

Warszawa 2019.12.02

Kierownik Rehabilitacji

Wioleta Szlachta – Syty

holistyczne podejście