pilates warszawa ursus

Tworzymy niestandardowe, progresywne plany Treningu funkcjonalnego z Pilates w oparciu o Twoje ciało i Twoje potrzeby.

trening funkcjonalny ursus

pilates warszawa ursus

Masz silny ból lub uraz? Zaczniemy od konsultacji z fizjoterapeutą trenerem, a potem jeżeli Cię poznamy i nie będzie przeciwwskazań przejdziemy do Treningu funkcjonalnego z pilates, dalej będziemy dostosowywać się, gdy twoje ciało zacznie się leczyć i zmieniać.

Często podróżujesz? Nauczymy Cię na zajęciach, jak sprawić, by trening działał dla Ciebie również po za zajęciami. Skontaktuj się z nami aby dostać darmową poradę.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapracowanym profesjonalistą, świeżo upieczoną lub oczekującą mamą, cierpisz na przewlekły ból, chcesz miło spędzić czas, czy po prostu chcesz spędzić zdrowo czas ze znajomymi. Oferujemy różnorodne rozwiązania Treningu funkcjonalnego z elementami pilates dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o naszych indywidualnych sesjach z fizjoterapeutą, w duecie i małych grupach, dostępnych dla wszystkich.

Dowiedz się, jak przejąć kontrolę nad swoim ciałem, zyskać siłę i moc, leczyć ból poprzez właściwy ruch i czerpać korzyści z każdego treningu dzięki naszym sesjom z fizjoterapeutą na treningu funkcjonalnym z pilates.

Zadzwoń teraz lub wypełnij formularz kontaktowy, spotkajmy się Centrum rehabilitacji Rehasanka®