pilates warszawa ursus

pilates warszawa ursus

“Po 10 sesjach zajęć poczujesz różnicę,
już 20 sesjach zajęć zobaczysz różnicę,
a 30 sesjach zajęć będziesz miał całkiem nowe ciało.”

Josef Humbertus Pilates

Nasze zajęcia trening funkcjonalny z pilates działają holistycznie na umysł i ciało.

Metoda trening funkcjonalny z pilates jest formą treningu dla każdego, niezależnie od wieku i stopnia sprawności. Przede wszystkim stanowi formę ćwiczeń idealną dla osób unikających wysiłku ze względu na bóle stawów, pleców, słabe mięśnie i problemy z koordynacją.

Trening funkcjonalny z pilates jest formą mentalną, w rezultacie wymaga skupienia umysłu na poszczególnych mięśniach i pracy z oddechem. Dzięki ćwiczeniom z nami zwiększysz świadomość własnego ciała, poznasz swoje dolegliwości i nauczysz się kontrolować postawę.

trening funkcjonalny z pilates to zajęcia dla każdego.

pilates warszawa

trening funkcjonalny warszawa ursus

Bez wątpienia każde z ćwiczeń które pokazuje trener może być wykonywane na kilku poziomach zaawansowania jednocześnie

Podstawą naszych technik jest uaktywnienie mięśni głębokich, z których istnienia często nie zdajemy sobie sprawy. Dzięki temu możemy je wzmocnić, a w szczególności zwiększyć siłę mięśni brzucha, przykręgosłupowych, obręczy barkowej oraz pośladków.

Oczywiście wykwalifikowana instruktorka pomoże dobrać ćwiczenia idealne właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy na zajęcia w małych, kameralnych 4 – 6 osobowych grupach, ponieważ bez wątpienia priorytetem jest dla nas Twoje bezpieczeństwo, komfort i jakość ćwiczeń.

Jeżeli oczekujesz wyłącznie Pilates’u to źle trafiłeś

Ważnym aspektem jest fakt że nasze zajęcia to połączenie treningu funkcjonalnego, pilatesu, ćwiczeń na zdrowy kręgosłup i ćwiczeń poprawiających stabilizację kręgosłupa w miłej atmosferze, przy fajnej muzyce.

Godnym uwagi jest fakt że ćwiczenia prowadzi fizjoterapeutka, przed przystąpieniem na ćwiczenia przeprowadzana jest bezpłatna konsultacja diagnostyczna.

Ponieważ prowadzący musi poznać Ciebie, Twoje problemy Twoje możliwości , Twoje ograniczenia i przede wszystkim Twoje cele.

Zapraszamy cały czas do zapisów i do kontaktu

Centrum Rehabilitacji Rehasanka – Trening funkcjonalny z pilates Warszawa Ursus

Nie będziesz się nudzić obiecujemy

trening funkcjonalny ursus

trening funkcjonalny z pilates ursus warszawa