endomasaż warszawa ursus

Masaż próżniowy

endomasaż warszawa ursus

endomasaż warszawa ursus

czyli też inaczej endomasaż to masaż wykorzystujący podciśnienie. Charakteryzuje się dużą intensywnością. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. Masaż ten jest bardzo skuteczny przy terapii powięziowej, ponieważ bardzo dokładnie zasysa warstwy skóry i tkanek miękkich.

Endomasaż

Może być wykorzystywany również do drenażu limfatycznego, gdyż wspomaga przepływ limfy. Bezsprzecznie oczyszcza z produktów przemiany materii, dzięki temu, że zwiększa ukrwienie i podrażnia włókna kolagenowe, przez co niewątpliwie dochodzi do zwiększenia elastyczności i jędrności skóry.

Masaż wykonuje się również w celu zredukowania cellulitu. Stosuje się go również jako zabieg, którego celem jest modelowanie sylwetki, wzmocnienie tkanki łącznej. Endomasaż znalazł również zastosowanie w zabiegach odmładzających na twarz. Endermologia wspomaga leczenie blizn, oparzeń, rozstępów.

Rehasanka® Warszawa Ursus – Zapraszamy na konsultację

By osiągnąć efekty, polecamy wykonanie serii ok. 10 zabiegów. Najlepsze efekty uzyskamy wykonując masaż 2 -3 razy w tygodniu. Po pierwszych 1-2 zabiegach mogą powstać małe siniaki,