Endomasaż to inacze masaż próżniowy

endomasaż warszawa ursus

endomasaż warszawa ursus

To masaż wykorzystujący podciśnienie, jak w bańce chińskiej, ale charakteryzuje się większą intensywnością. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. Masaż ten jest bardzo skuteczny przy terapii powięziowej, ponieważ bardzo dokładnie zasysa warstwy skóry i tkanek miękkich.

Endomasaż

Może być wykorzystywany również do drenażu limfatycznego, gdyż wspomaga przepływ limfy. Bezsprzecznie oczyszcza z produktów przemiany materii, dzięki temu, że zwiększa ukrwienie i podrażnia włókna kolagenowe, przez co niewątpliwie dochodzi do zwiększenia elastyczności i jędrności skóry.

Masaż wykonuje się również w celu zredukowania cellulitu. Stosuje się go również jako zabieg, którego celem jest modelowanie sylwetki, wzmocnienie tkanki łącznej. Endomasaż znalazł również zastosowanie w zabiegach odmładzających na twarz. Endermologia wspomaga leczenie blizn, oparzeń, rozstępów.

Rehasanka® Warszawa Ursus – Zapraszamy na konsultację

By osiągnąć efekty, polecamy wykonanie serii ok. 10 zabiegów. Najlepsze efekty uzyskamy wykonując masaż 2 -3 razy w tygodniu. Po pierwszych 1-2 zabiegach mogą powstać małe siniaki,