Z doświadczenia możemy napisać, że z miesiąca na miesiąc w internecie pojawiają się nowe strony / blogi / poradniki omawiające tematy urazów i kontuzji. W takim gigantycznym gąszczu informacji ciężko pacjentowi znaleźć wiarygodne porady lub dobrego specjalistę, który zajmie się danym problemem lub rozwieje przynajmniej część wątpliwości związanych z kontuzją.

Redaktor “Blog rehabilitacja”

Myśląc o stworzeniu bloga sami przede wszystkim szukaliśmy w internecie podobnych stron kierowanych bardziej do pacjenta niż do środowiska fizjoterapeutów.

Niestety wszystko z marnym skutkiem.

Nie znaczy to jednak, że był takich blogów specjalistycznych nie ma w temacie rehabilitacji, chyba po prostu słabo szukaliśmy.

Jeśli jesteś pacjentem, którego (z wyboru lub przymusu) interesuje tematyka fizjoterapeutyczna lub studiujesz / pracujesz w tym szlachetnym zawodzie to poniższe pozycje powinny być Twoim zainteresowaniu.

Postaramy się nie pisać książkowo, nie pisać tak aby się reklamować, choć oczywiście pasja do rehabilitacji to również nasz kawałek codziennego trudnego chleba.

Zapraszamy do lektury.
“Blog Rehabilitacja” Centrum Rehabilitacji Rehasanka

leczenie płaskostopia
Bieganie maratonu warszawa
powrót na siłownię po przerwie
Catering dietetyczny opinie
Ćwiczenia na brzuch po ciąży
zdrowe odżywianie