fizjoterapia porusza

Drodzy pracoholicy, pamiętajcie, że praca ubogaca, ale życie nie czeka.

?‍♂️ Poznajcie Anię – bohaterkę następnego spotu kampanii społecznej promującej zdrowie, ruch, ćwiczenia i fizjoterapię. W głowną rolę wcieliła się aktorka – Ela Trzaskoś.

? #FizjoterapiaPorusza jako fizjoterapeuci, wiemy o tym doskonale. Czas, aby fizjoterapia poruszyła i Ciebie!

⚠️ Pokażmy siłę fizjoterapii, udostępniajmy film dalej i tym samym – wspólnie powiedzmy wszystkim, że fizjoterapia jest dla każdego człowieka, w każdym wieku i na każdym etapie życia.

wystąpiła: Ela Trzaskoś
scenariusz i reżyseria: Bartosz Kruhlik (http://www.kruhlik.com/)

zdjęcia: Patrik Skonieczny
scenografia: Karolina Kaczmarska
rekwizyty: Tomek Leś
kostiumy: Sophie Kula
make up: Anka Korzeb
post: ICE Images, Agnieszka Sobiecka
montaż: Piotr Zawitkowski
kolor korekcja: Aleksandra Kraus
dźwięk: Studio Soundflower
dom produkcyjny: Lemon Film

tłumaczenie napisów: Weronika Krzepkowska

https://kif.info.pl/

#Fizjoterapeuta #Rehabilitant #Rehabilitacja #Fizjoterapia

Rehasanka Centrum Rehabilitacji
Fizjoterapia Warszawa Ursus

Co poruszyło Anie?

Drodzy pracoholicy, pamiętajcie, że praca ubogaca, ale życie nie czeka. ?‍♂️ Poznajcie Anię – bohaterkę następnego spotu kampanii społecznej promującej zdrowie, ruch, ćwiczenia i fizjoterapię. W głowną rolę wcieliła się aktorka – Ela Trzaskoś. ? #FizjoterapiaPorusza jako fizjoterapeuci, wiemy o tym doskonale. Czas, aby fizjoterapia poruszyła i Ciebie!⚠️ Pokażmy siłę fizjoterapii, udostępniajmy film dalej i tym samym – wspólnie powiedzmy wszystkim, że fizjoterapia jest dla każdego człowieka, w każdym wieku i na każdym etapie życia.wystąpiła: Ela Trzaskośscenariusz i reżyseria: Bartosz Kruhlik (http://www.kruhlik.com/)zdjęcia: Patrik Skoniecznyscenografia: Karolina Kaczmarskarekwizyty: Tomek Leśkostiumy: Sophie Kulamake up: Anka Korzebpost: ICE Images, Agnieszka Sobieckamontaż: Piotr Zawitkowskikolor korekcja: Aleksandra Krausdźwięk: Studio Soundflowerdom produkcyjny: Lemon Filmtłumaczenie napisów: Weronika Krzepkowskahttps://kif.info.pl/#FizjoterapeutaWarszawa #FizjoterapiaWarszawa

Opublikowany przez Centrum Rehabilitacji Rehasanka Warszawa Ursus Czwartek, 14 maja 2020