?‍♂️ Każdy rodzic troszczy się o zdrowie swojego dziecka. Chcemy, aby nasze pociechy rozwijały się i były szczęśliwe. Czasami jednak, w natłoku spraw, nie zauważamy niektórych problemów.
Poznajcie historię Szymka – być może spotkaliście się kiedyś z podobną sytuacją…

⚠️ Jeśli zauważasz jakikolwiek problem z aktywnością u swojego dziecka – poświęć temu uwagę i zabierz ghttps://posts.gle/NXycmo do fizjoterapeuty.

? Jako fizjoterapeuci wiemy, że #FizjoterapiaPorusza – zmienia nie tylko ciało, ale i umysł. Pozwól swojemu dziecku dorastać w zdrowiu i rozwijać się w pełni. Możesz być pewien, że ten młody człowiek będzie Ci kiedyś za to bardzo wdzięczny.

scenariusz i reżyseria: Bartosz Kruhlik (http://www.kruhlik.com/)
zdjęcia: Patrik Skonieczny
scenografia: Karolina Kaczmarska
rekwizyty: Tomek Leś
kostiumy: Sophie Kula
make up: Anka Korzeb
post: ICE Images, Agnieszka Sobiecka
montaż: Piotr Zawitkowski
kolor korekcja: Aleksandra Kraus
dźwięk: Studio Soundflower
dom produkcyjny: Lemon Film
tłumaczenie napisów: Weronika Krzepkowska

https://www.kif.info.pl/

#RehabilitacjaDzieci #FizjoterapiaDzieci

Rehasanka Centrum Rehabilitacji
Fizjoterapia dzieci Warszawa Ursus

Drodzy rodzice, zobaczcie co poruszyło Szymka?

?‍♂️ Każdy rodzic troszczy się o zdrowie swojego dziecka. Chcemy, aby nasze pociechy rozwijały się i były szczęśliwe. Czasami jednak, w natłoku spraw, nie zauważamy niektórych problemów. Poznajcie historię Szymka – być może spotkaliście się kiedyś z podobną sytuacją… ⚠️ Jeśli zauważasz jakikolwiek problem z aktywnością u swojego dziecka – poświęć temu uwagę i zabierz go do fizjoterapeuty.? Jako fizjoterapeuci wiemy, że #FizjoterapiaPorusza – zmienia nie tylko ciało, ale i umysł. Pozwól swojemu dziecku dorastać w zdrowiu i rozwijać się w pełni. Możesz być pewien, że ten młody człowiek będzie Ci kiedyś za to bardzo wdzięczny.#FizjoterapiaPorusza #RehabilitacjaDzieci #FizjoterapiaDzieci

Opublikowany przez Centrum Rehabilitacji Rehasanka Warszawa Ursus Piątek, 1 maja 2020