Wkładki ortopedyczne do butów na obcasie

Wkładki ortopedyczne do butów na obcasie ICB High Heel Orthotic został specjalnie zaprojektowany, aby pasował do damskiego obuwia z wysokim obcasem, Wkładka ma 3 ° słupek na stopie z tyłu (aby umożliwić naturalny efekt supinacji stopy, który występuje przy noszeniu obcasów 2 cm lub więcej) i wykazuje ten sam trójkątny trzonek, który znajduje się w pozostałej części gamy ICB Orthotic, jednocześnie z przedłużeniem bruzdy w przedniej części stopy. Trójkątny wał podtrzymuje poprzeczny i wzdłużny łuk stopy.

Przedłużenie bruzdy w przedniej części stopy zapewnia większy komfort i ogranicza ruch przyśrodkowy do bocznego ruchu ortezy w bucie. ICB High Heel Orthotics są wyjątkowo cienkie pod poduszką pięty, aby zmniejszyć poślizg pięty i pozwalają na użycie rzepów w celu zabezpieczenia wkładki w pięcie.

Ten rodzaj wkładek ortopedycznych jest najbardziej skuteczny, gdy wkładki są noszone w obuwiu na wysokim obcasie. Można je również dopasować do płaskich butów z płytką miseczką na obcasie jeżeli będzie taka potrzeba aby nie wydawać pieniędzy na kolejną wkładkę.

Dostępne rozmiary: XS, S, M i L

wkładki ortopedyczne do butów na obcasie

wkładki do butów na obcasie warszawa