ortopeda warszawa ursus

lek. Ortopeda Traumatolog Konrad Małek
ortopeda warszawa ursus

Od najmłodszych lat wykazywałem zainteresowanie sportem, co na późniejszym etapie kształcenia i kariery zawodowej skutkowało obraniem specjalizacji ortopedy-traumatologa. Poczynając od obserwacji moich rodziców, poprzez aktywne trenowanie piłki ręcznej, graduacje Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku, a kończąc na reprezentowaniu barw klubowych Olimpii Piekary Śląskie w Ekstraklasie.

Po ukończeniu kierunku lekarskiego, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, kontynuowałem swoją edukacje medyczną – ukierunkowaną na medycynę sportu – w Niemczech, na oddziale w Dortmundzie znanym m. in. z takich osób jak dr med. Markus Braun (lekarz klubowy drużyny seniorów Borussii Dortmund) oraz prof. dr Karl Heinz – Bauer (Vfl Bochum).

Swoją wiedzę jak i kwalifikację (nie tylko ortopedyczne) stale rozwijam i podnoszę biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach organizowanych w Polsce jak również w Niemczech oraz Szwajcarii, w tym m. in. w zakresie techniki ultrasonografii stawów biodrowych u niemowląt metodą Graf’a.

W swojej praktyce lekarskiej stosuje podejście holistyczne, polegające na postrzeganiu zdrowia jak i pacjenta w czterech płaszczyznach – fizycznej, psychicznej, duchowej i społecznej,

Innymi słowy, podejmuje działania mające na celu leczenia człowieka, a nie traktowania go jedynie w kategoriach przypadku medycznego, w czym wykorzystuję wyżej wspomnianą wiedze oraz doświadczenie – tak medyczne jak i sportowe.

NASTĘPNY KROK NALEŻY DO CIEBIE

Zapraszam na konsultację ortopedyczną do Centrum Rehabilitacji Rehasanka w Warszawie.